You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Královská péče Nailberry

  • Váš nákupní košík je prázdný!

0

Base Coat - Top Coat

Žádná manikúra nebo pedikúra se neobejde bez kvalitních podkladových laků (tzv. Base Cote) a nadlaků (tzv. Top Coat). Tato péče vyživuje nehty, zásadně prodlužuje trvanlivost barevného lakování a zároveň chrání nehty před poškozením barevnými pigmenty. 

 

 
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
Bare Essentials je multifunčkní 2 v 1 top a base coat (nadlak a podlak). Tento multifunkční zázračný lak je perfektní kombinací vlastností přilnavého podlaku a lesklého nadlaku.  Byl vytvořen za použití Oxygen technologie, tím zaručuje vašim nehtům prodyšnost i propustnost vlhkosti. Bare Essentials 2 v 1 Base & Top Coat: - prodlužuje odolnost a t..
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
 
440 Kč Cena bez DPH: 364 Kč
Dry & Dash kapky jsou vyvinuté pro urychlení schnutí Vašeho laku na nehtech rukou i nohou.  Složení je unikátní směsí olejů a dalších netoxických látek a kapky tak podporují zrychlené schnutí. Chráníte tak svoji manikúru před poškozením. Obsažený Inca Inchi olej je známý pro svůj vysoký obsah Omega3 kyselin a je bohatým antioxidantem, plným vitamínu A a E. Vyživuje nehty i nehtovou kůžič..
440 Kč Cena bez DPH: 364 Kč
 
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
Tento unikátní podlak Holy Grail Nail Bonder byl vyvinut tak, aby poskytl maximální přilnavost a výdrž barevnému lakování.  Při jeho aplikaci se objevuje samovyrovnávací efekt, tím zajišťuje dokonalejší hladkou plochu pro následný barevný lak.  Maximalizuje výdrž barevného lakování. Minimalizuje odštípnutí barevné vrstvy. Chrání nehty před zabarvením barevnými pigmenty. &n..
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
 
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
Tento unikátní matný nadlak má skvělé složení s následující certifikací: 12 Free (tzn. bez zatěžujících toxických látek) Vegan Cruelty Free (netestováno na zvířatech) Halal Certifikace Prodyšný Vodopropustný Gluten Free (bez lepku)   Použití: Aplikujte jednu vrstvu přes vaši oblíbenou barvu. Dosáhnete tak sametově jemného matného vzhledu vašich nehtů. Doporučujeme pou..
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
Tento podlak s dvojím účinkem významně posiluje nehty a zároveň slouží jako prodyšný podklad pro barevné lakování.  Strengthen & Breathe obsahuje účinné látky se skvělými výsledky: 90% zákazníků potvrdilo zlepšenou kondici nehtů* 90% zákazníků hodnotilo své nehty jako méně poškozené*  Posilující složení s Oxygen technologií poskytuje nehtům jemný a prodyšný podkladový l..
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
Tento zpevňující podlak The Cure je vytvořen patentovanou technologií a obsahuje směs přírodních složek, které výrazne posilují nehty.  Po 3 týdnech pravidelného používání*: Přes 90% zákazníků vnímalo své nehty posílené, méně lámavé a třepivé. 100% zákazníků potvrdilo, že vnímají své nehty jako více zdravě lesklé. The Cure obsahuje směs přírodních látek, které aktivně hydratují a chr..
590 Kč Cena bez DPH: 488 Kč