You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Královská péče Nailberry

  • Váš nákupní košík je prázdný!

0

Kolekce Apothecary pro silné nehty

Udržte si svoje nehty zdravé, silné a nedotčené s naší pečující kolekcí.

Objevte unikátní pečující složení obohacené o acai extrakt, arganový a mandlový olej, černou algae, keratinové peptidy a mnoho dalších výživných ingrediencí!

 

 
440 Kč Cena bez DPH: 364 Kč
Dry & Dash kapky jsou vyvinuté pro urychlení schnutí Vašeho laku na nehtech rukou i nohou.  Složení je unikátní směsí olejů a dalších netoxických látek a kapky tak podporují zrychlené schnutí. Chráníte tak svoji manikúru před poškozením. Obsažený Inca Inchi olej je známý pro svůj vysoký obsah Omega3 kyselin a je bohatým antioxidantem, plným vitamínu A a E. Vyživuje nehty i nehtovou kůžič..
440 Kč Cena bez DPH: 364 Kč
Tento podlak s dvojím účinkem významně posiluje nehty a zároveň slouží jako prodyšný podklad pro barevné lakování.  Strengthen & Breathe obsahuje účinné látky se skvělými výsledky: 90% zákazníků potvrdilo zlepšenou kondici nehtů* 90% zákazníků hodnotilo své nehty jako méně poškozené*  Posilující složení s Oxygen technologií poskytuje nehtům jemný a prodyšný podkladový l..
510 Kč Cena bez DPH: 421 Kč
Tento zpevňující podlak The Cure je vytvořen patentovanou technologií a obsahuje směs přírodních složek, které výrazne posilují nehty.  Po 3 týdnech pravidelného používání*: Přes 90% zákazníků vnímalo své nehty posílené, méně lámavé a třepivé. 100% zákazníků potvrdilo, že vnímají své nehty jako více zdravě lesklé. The Cure obsahuje směs přírodních látek, které aktivně hydratují a chr..
590 Kč Cena bez DPH: 488 Kč